0,00 zł
Strona głównaRegulamin
Strona głównaRegulamin
Na telefon

 Zeskanuj kod telefonem

e-Płatności
Szybkie płatności bankowe:
Natychmiastowe płatności online

Za zakupy mozesz zapłacić od razu online 

Przelewy24 (zostaniesz przekierowany na stronę swojego banku - jest to płatnosć natychmiastowa)

lub

Przelew Po zakończeniu otrzymasz email z danymi swojego zamówienia - Samodzielnie logujesz się do swojego banku i wykonujesz po prostu przelew na nasz rachunek.

Przy Odbiorze Zawsze też możesz wybrać płatne przy odbiorze - Zapłacisz kurierowi który dostarczy Twoje zamówienie

Regulamin

1. Sklep internetowy ROBESPIERRE.PL dostępny jest pod adresem www.robespierre.pl

   Dane adresowe:
   ROBESPIERRE.PL
   ul. Cała 15
   97-300 Piotrków Trybunalski
   NIP: 771-109-87-29 Regon:590531766
   Nr Rachunku:26102039160000010203387735

2. W celu korzystania ze Sklepu niezbędne jest:
- posiadanie komputera lub innego urządzenia multimedialnego obsługujące funkcje przeglądarek Internetowych
- posiadanie dostępu do Internetu,
- posiadanie adresu e-mail,
- akceptacja plików cookies.

3. Sklep prowadzi sprzedaż detaliczną kosmetyków i perfum za pośrednictwem strony internetowej z wykorzystaniem środków komunikowania się na odległość.

4. Równo znacznie ze złożeniem Zamówienia w Sklepie, Kupujący oświadcza, że zapoznał się z treścią Regulaminu i akceptuje postanowienia w nim zawarte.

5. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia i podanie danych kontaktowych w postaci imienia i nazwiska lub firmy, adresu dostawy zamówienia, adresu poczty elektronicznej, telefonu kontaktowego.

6. Klient składa zamówienie za pośrednictwem strony internetowej www.robespierre.pl poprzez dokonanie wyboru produktów składających się na koszyk zamówienia, zalogowanie na posiadane w serwisie konto użytkownika lub wypełnienie formularza zamówienia bez rejestracji, wskazanie szczegółów dostawy i wysłanie zamówienia do Sprzedającego. Przyjęcie zamówienia może nastąpić także poprzez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej lub drogą telefoniczną lub sms. Zamawiając telefonicznie lub sms klient akceptuje niniejszy regulamin.

7. O poprawnym złożeniu zamówienia Kupujący zostanie powiadomiony wiadomością e-mail.

8. Czas rozpoczęcia realizacji Zamówienia liczony jest od momentu wpływu wpłaty na rachunek bankowy podany w potwierdzeniu Zamówienia.

9. Zamówienia w Sklepie Internetowym ROBESPIERRE.PL można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok.

10. Sklep obsługuje Klientów mających miejsce zamieszkania lub siedzibę w Polsce.

11. Ceny zamieszczane przy oferowanym przez Sklep produkcie zawierają podatek VAT i podawane są w złotych polskich.

12. Sklep Internetowy ROBESPIERRE.PL zastrzega sobie prawo do zmiany cen. Zmiany cen nie dotyczą Towarów już Zamówionych w Sklepie.

13. Cena podana przy produkcie nie zawiera informacji o kosztach przesyłki.

14. Koszty przesyłki doliczane są do sumy zamawianych produktów (Klient widzi te koszty) i ponosi je Klient.

15. Towar wysyłany jest pod adres wskazany w formularzu zamówienia lub zamówieniu złożonym poprzez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie.

16. Towar jest dostarczany za pomocą wyspecjalizowanych firm kurierskich lub za pośrednictwem Poczty Polskiej. Wybór firmy kurierskiej leży po stronie Sprzedającego i ma na celu jak najszybszą wysyłkę Zamówienia.

17. Płatność za Zamówiony Towar może nastąpić za pobraniem (przy odbiorze Towaru), za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych (Przelewy24) lub przelewem na rachunek bankowy Sprzedającego.

18. Dostawy realizowane są na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

19. Przed odebraniem przesyłki należy sprawdzić czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu podczas transportu.

20. W wypadku uszkodzenia przesyłki w trakcie transportu należy nie przyjmować paczki, sporządzić protokół szkody w obecności kuriera oraz jak najszybciej skontaktować się ze Sklepem  ROBESPIERRE.PL w celu wyjaśnienia sprawy.

21. Brak stwierdzenia nieprawidłowości w zakresie stanu ilościowego lub jakościowego podczas odbioru przesyłki może mieć negatywny wpływ na rozpatrzenie roszczeń Kupującego z tytułu uszkodzenia przesyłki w trakcie transportu.

22. Kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od dnia wydania Towaru. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia na adres siedziby Sprzedającego, przed jego upływem.

23. Odstąpienie od umowy dotyczy jedynie sprzedaży konsumenckiej i stosuje się wyłącznie do sprzedaży osobom fizycznym, dokonującym zakupu w celu niezwiązanym z działalnością gospodarczą lub zawodową.

24. W przypadku odstąpienia od umowy, umowa uważana jest za niezawartą, a Kupujący zwolniony jest ze wszelkich zobowiązań. To, co strony sobie świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym.

25. Zakupione produkty należy odesłać na adres Sprzedającego. Zwrot za nie używane produkty powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć numer rachunku bankowego na jaki Sprzedający powinien zwrócić zapłatę.

26. W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedający zwróci Nabywcy równowartość za zakupione przedmioty pomniejszone o jednostkowy koszt wybranej przez kupującego dostawy.

27. Klient wyraża zgodę na obciążenie wszystkimi rzeczywistymi kosztami dostawy i odesłania towaru do sprzedawcy w sytuacji gdy wybrał formę: Płatne przy odbiorze a przesyłki nie odbierze nawet jeśli w zamówieniu koszt dostawy był zredukowany lub dostawa była bezpłatna. Sytuacja ta nie dotyczy gdy przesyłka była uszkodzona w momencie dostawy i sporządzono protokół reklamacyjny z przewoźnikiem.

28. W przypadku podania przez kupującego błędnego adresu do wysyłki ponowna wysyłka może nastąpić po wniesieniu rzeczywistej opłaty za wysyłkę towaru. W przypadku zwrotu przesyłki ze względu na nieprawidłowy adres podany przez kupującego ewentualny zwrot wpłaconej należności jeśli kupujący dokonał przedpłaty zostanie pomniejszony o koszt dostawy i odesłania do nadawcy zgodny z cennikiem Poczty Polskiej lub InPost w zależności jaka forma dostawy została wybrana. 

29. Produkty w sklepie ROBESPIERRE.PL są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy oraz objęte rękojmią z tyt. wad ukrytych. Reklamacje z tytułu rękojmi będą rozpatrywane w oparciu o przepisy Kodeksu Cywilnego.

30. Aby dokonać reklamacji prosimy o zawiadomienie  sklep o zamiarze złożenia reklamacji przy pomocy poczty elektronicznej lub telefonicznie (nie jest to czynność obowiązkowa ale ułatwi nam proces reklamacji)  oraz dostarczyć reklamowany towar na adres wskazany przez sprzedawcę.

31. W ciągu 14 dni od daty dostarczenia do sklepu reklamowanego produktu Klient otrzyma pisemną odpowiedz na złożoną reklamację za datę dostarczenie przyjmujemy datę fizycznego dostarczenia przesyłki do sklepu.

32. W przypadku uznania reklamacji towar zostanie naprawiony lub wymieniony i ponownie dostarczony na koszt sprzedawcy.

33. Wszelkie dane osobowe i adresowe są przetwarzane tylko i wyłącznie do realizacji zamówienia nie są przetwarzane w celach marketingowych oraz nie podlegają sprzedaży lub przekazaniu podmiotom trzecim, z wyjątkiem ujawnienia danych adresowych firmie kurierskiej lub poczcie polskiej w formie niezbędnej do realizacji dostawy towaru.

34. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez naszą firmę Państwa danych osobowych zawartych w zamówieniu.

35. Każdy Klient Sklepu ma możliwość wglądu i aktualizacji danych dotyczących jego osoby poprzez edycję profilu.

36. Regulamin może być zmieniony przez Sklep w dowolnej chwili.

37. Niniejszy regulamin wchodzi w życie z dniem 01.07.2016 r.

...jest pusty

ROBESPIERRE 07 typu LONDON FOR WOMEN - BURBERRY
Szybki podgląd
45,00 zł
ROBESPIERRE 11 typu Si Passione - Giorgio Armani
Szybki podgląd
45,00 zł
ROBESPIERRE 25 typu Nomade - Chloe
Szybki podgląd
45,00 zł
ROBESPIERRE 46 typu PI - GIVENCHY
Szybki podgląd
45,00 zł
ROBESPIERRE 32 Type: LUNA - NINA RICCI
Szybki podgląd
45,00 zł
ROBESPIERRE 47 typu 1 MILLION - PACO RABANNE
Szybki podgląd
45,00 zł
ROBESPIERRE 08 typu LADY MILLION - PACO RABANNE
Szybki podgląd
45,00 zł
ROBESPIERRE 04 typu CHANEL No 5 - CHANEL
Szybki podgląd
45,00 zł
ROBESPIERRE 54 typu DOLCE & GABBANA POUR HOMME - DOLCE & GABBANA
Szybki podgląd
45,00 zł
ROBESPIERRE 42 typu EMPORIO - GIORGIO ARMANI
Szybki podgląd
45,00 zł
Sklep internetowy robespierre perfumy oferuje perfumy francuskie najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Oprócz oryginalnych perfum światowych marek takich jak hugo boss dla kobiet czy lady million paco rabanne sprzedajmy również francuskie oryginalne zamienniki perfum. jeżeli chcesz kupić odpowiedniki perfum to dobrze trafiłeś robespierre perfumy damskie to produkty najwyższej jakości. Kupując perfumy alternatywne możesz kupić FM perfumy wody toaletowe w dużych szklanych opakowaniach. Firma handlowa robespierre sprzedaż perfum to firma z wieloletnim doświadczeniem. Zapraszamy do zakupów, nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą dokonać wyboru.
Akceptuję